NEOBON İŞLETMELERE HOŞ GELDİNİZ!

  Facebook ile Kaydol

Kişisel Bilgiler

 İşletme hesabınızla birlikte kişisel profilinizde oluşturulacaktır.
Daha önce üye olduysanız oturum açarak kişisel hesabınızı, işletme üyeliğine yükseltebilirsiniz.

İşletme Bilgileri

HOŞ GELDİN HEDİYESİ
ÜCRETSİZ VİTRİN GÖSTERİMİ KAZANDINIZ!
İndirim kampanyalarınız, ana sayfa ve arama sonuçları dahil Neobon Vitrininde TAM 12 HAFTA BOYUNCA ÜCRETSİZ olarak yayınlanacaktır.

NEOBON TAMAMEN ÜCRETSİZDİR

Hesap oluşturmak, indirim fırsatları paylaşmak dahil hiç bir işlem için ücret ödemezsiniz. Hesabınız anında aktif olur ve işletmenizin öne çıkan ürünlerinden oluşan fırsatlardan tüm şehir anında haberdar olur!

YENİ MÜŞTERİLERLE TANIŞIN

Atıl duran zamanlarınızı Türkiye'nin ilk sosyal fırsat sitesi Neobon ile değerlendirin! Sıfır reklam maliyetiyle çevrenizde yaşayan Neobon kullanıcılarına ulaşın, satışlarınızı arttırın.

ÖDEMENİZİ ARACISIZ, KOMİSYONSUZ SİZ ALIN

Neobon, diğer fırsat sitelerinin aksine, ödemeleri üyelerinden tahsil etmez, komisyon almaz. Ödemeler, kullanıcılarımız tarafından size nakit veya kredi kartı ile yapılır.

KONTROL TAMAMEN SİZDE

İşletme paneli ile fırsatlarınızı istediğiniz zaman paylaşın, stok limiti tanımlayın veya istediğiniz zaman yayını durdurun. İsterseniz bu işlemleri yapabilecek kullanıcılar atayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

SÜREKLİ MÜŞTERİ ETKİLEŞİMİ

Fırsatlarınız, işletmenizin bulunduğu şehirlerde bulunan kullanıcılarımıza günlük-haftalık olarak e-posta ve anlık bildirimler yoluyla haberdar edilir. Takipçilerinizin işletmenizi gerçek anlamda kalıcı olarak takip etmeleri sağlanır.

SORUNUZ MU VAR?

İşletme üyelikleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya sorularınızı İletişim Formu aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz.
Geri Bildirim